®Tüm hakları saklıdır Goldkahve.com Tasarım :
Şirket Profili

      1992 Yılında Nesim ABRAVAY tarafından kurulan firmamız 10 yıldır kahve sektöründe hizmet vermektedir. Çeşitli sektörlere ait İzmir ili ve tüm Türkiye'de yerleşik kahve ve hazır kahve paketlemesi ve toptancılığı yapan  firmalarına yurt dışından ithal ettiği kaliteli hazır kahve çeşitlerini ve  kahve kremalarını tedarik etmektedir.

    Nesim Abravay Gıda ve Kimyevi Maddeler üstün tecrübesi ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla her geçen gün büyümekte ve güvenilir bir yer edinmektedir.

    Nesim Abravay Gıda ve Kimyevi Maddeler olarak kalitede güven ve müşteri memnuniyetini sağlamak başlıca ilkemiz olup tecrübemiz ve sınırsız müşteri memnuniyeti ile birlikte özgüvenimizle her geçen sene daha sağlam ve güçlü bir şekilde sektörde yer almaktayız

    Nesim Abravay Gıda Ve Kimyevi Maddeler Tic.Şti. gıda sektörünün lider kuruluşu olarak kahve ve gıda grubundaki gelişmeleri tüketicilerine en kısa sürede yansıtmaktadır. Bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve güven daha ileri noktalara götürecektir. Ülke kalkınmasının tamamlanmasında üzerimize düşen sorumluluğu ve görevi yerine getirmek için çalışmaktayız.
    Kalite Politikamız

    Müşterilerimizin ihtiyaclarını en hızlı şekilde ve en yüksek kalitede yerine getirmektir.
Goldkahve.com
    Aşağıda gördüğünüz resim siz müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek için yurt dışındaki çeşitli fabrikalarda yaptığımız kaliteli ve sağlıklı kahve seçiminin bir göstergesidir.
   Gıda kimyasalları ve  Kimyevi madde grubu hakkında bilgi almak ve ürünlerimizi görmek için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.

®
®
®
®
®